Košík:

Bachovy kapky + test

Znáte někoho, komu by se tento produkt hodil?
Pošlete mu vzkaz!

Bachovy kapky + test

Cena s DPH: 340 Kč

Bachovy kapky + test v elektronické podobě pro správné určení bachových esencí míchaných na míru

Bachovy esence harmonizují stav naší mysli a dokáží rozptýlit konkrétní nepříjemné emoce a nálady. Nepůsobí přímo na fyzické tělo, ale na naše psychické stavy, které jsou odrazem nesouladu a disharmonie v nás. Jejich smyslem je obnovení přirozených obranných a léčebných funkcí těla a předcházení fyzickým onemocněním.

Kapky namíchané přímo na míru pro vás

PROČ TEST?

Správné esence lze určit nejlépe na základě speciálního testu, který vám na požádání zašleme. Test s 38 jednoduchými otázkami poskytuje správnou analýzu psychického stavu klienta a tím i výběr účinné kombinace kapek. Při terapii se opakovaně pomocí testu analyzuje stav klienta, jeho pokroky v léčbě a změny psychického stavu. Nejdříve se vždy řeší závažné až patologické stavy a dále pak se pokračuje v odstranění příčiny problému. Vyhodnocený test se zapisuje do speciální tabulky, ze které je ihned patrné, v jak závažném stavu se klient nachází. Podle toho poté mícháme kapky. Vyhodnocený test vždy zakládáme pro případnou další spolupráci s klientem. 

Jestliže chcete Bachovy kapky užívat zevně, např. ve formě  pudru, popište přesně část těla, na které se vyskytuje daný problém a jeho rozsah (akné, ekzém..). Například:  levá ruka, vnitřní strana, 3 cm nad zápěstím, velikost 4 x 5 cm. Tak vám budeme moci namíchat kapky s vysokým procentem úspěšnosti na vaše potíže. V případě obtížnějšího určení vám pošleme e-mailem mapku dané části těla s odpovídajícími čísly esencí.

Další informace zde..

Příprava kapek: Mícháme max. 6 esencí (2 kapky od každé esence) do 30 ml lahvičky s cca 2 ml alkoholu. Alkohol slouží pouze jako konzervant. Lahvičku doplňte převařenou chladnou vodou bez bublinek, nevhodná je voda destilovaná nebo přímo z kohoutku. Nelijte vodu až po okraj, aby vám po vložení kapátka nepřetekla.

Dávkování: min. 5 x denně 5 kapek z užívací lahvičky, i více – podle potřeby

  • TIP: Noste Bachovy kapky neustále při sobě, abyste je mohli užít kdykoli pocítíte potřebu. V prvních dnech užívání to může být i vícekrát než 6 x denně, při krizovém stavu třeba každou půlhodinu.

Užívání: Bachovy kapky kapejte nejlépe přímo na jazyk nebo pod jazyk, kde je na chvilku podržte. Nedotýkejte se kapátka jazykem, abyste nekontaminovali obsah lahvičky vašimi slinami, kapky by se začaly kazit! Užívací lahvička vystačí na 2 - 3 týdny. Uchovávejte v chladu.

Bachovy kapky pro zvířata: stejné užívání a dávkování jako u člověka, výběr esencí probíhá přes majitele zvířete, který sám také kapky užívá. Více na emailu: boresova@spektrumzdravi.cz

Pozn. Foto je pouze ilustrační.


Dodavatel/výrobce: ELIXIRS and Co.

Značka: AMC Ratio s.r.o., Arch Weisse 1089, 25230 Řevnice, IČO: 24844608

Znáte někoho, komu by se tento produkt hodil?
Pošlete mu vzkaz!

Nejprodávanější

Lapač snů RATTAN, Namasté

Koupit

ACHÁT barvený troml

Koupit

ACHÁT BOTSWANA náramek sekaný

Koupit

Panenka strachu klíčenka

Koupit

Akční zboží

ACHÁT barvený troml

Koupit

Tulsi se zeleným čajem a ašvagandou BIO 25 sáčků EV

Koupit

ACHÁT BOTSWANA náramek sekaný

Koupit