Košík:

Znáte někoho, komu by se tento produkt hodil?
Pošlete mu vzkaz!

Čakrová sada kamenů

Cena s DPH: 290 Kč

Sada 7+1 kamenů pro harmonizaci čaker

Kameny pozitivně ovlivňují jednotlivé čakry v těle. Svým energetickým vyzařováním je čistí, harmonizují a dobíjí.

Čakrová sada obsahuje tyto kameny:  jaspis červený, karneol, tygří oko, aventurín, chalcedon, sodalit, ametyst + křišťál

TIP: Pokud chcete kámen nosit při sobě, doporučujeme přikoupit závěsný háčkovaný pytlíček na krk , do kterého kámen vložíte a můžete na sebe echat působit jeho energii po celý den. 

CO JSOU TO ČAKRY

Čakra je sanskrtské slovo a znamená „kolo“. Čakry jsou energetické víry v těle každého člověka. Můžeme si je představit jako větrníky, které pohání různé druhy energií. Jimi proudí energie dovnitř našeho těla i ven z těla.

ČAKRY JAKO PŘIJÍMAČ ENERGIE

Odkud se vlévá energie do čaker? Energie může být z různých zdrojů. Jednak je to naše vlastní životní energie, tzv.kundalini a duchovní síla. Čakrami však přijímáme také duchovní energii „pránu“ a veškeré ostatní energie kolem nás. Můžeme jimi dostávat do těla energii od ostatních lidí, kteří nám chtějí například nějak pomoci, ale může nám být i některými lidmi odčerpávána. To nás potom oslabuje a býváme unavení.

KDYŽ JSOU ČAKRY ZABLOKOVANÉ

V čakrách se ukládá energie našich traumat a různých nepříjemných a bolestivých událostí, které jsme za život prožili. Z toho důvodu můžeme mít některé čakry touto energií zablokované. Naše životní energie jimi nemůže dostatečně proudit a blokuje se v těle, z čehož mohou vnikat různé bolesti nebo dokonce chronická nemoc. Proto je dobré čakry stimulovat a pročišťovat. Proudí li energie v čakrách správně, je dosaženo určité frekvence, která člověka otevírá psychickým schopnostem a vyšším duchovním úrovním.

JAK HARMONIZOVAT ČAKRY S POMOCÍ KAMENŮ

Na každou čakru umístíme kámen, který se k ní vztahuje. Kameny přikládáme na přední nebo zadní stranu těla, podle toho, co je pohodlnější. Krystaly necháme na místě 15 minut.


Značka: charmX s.r.o.