Košík:

Znáte někoho, komu by se tento produkt hodil?
Pošlete mu vzkaz!

GINKGO Bio extrakt EV 300ml EV

Cena s DPH: 319 Kč

Extrakt z Ginkgo Biloba na paměť a koncentraci, podporuje krevní oběh

Ginkgo biloba, jinan dvoulaločný, je jedním z nejstarších stromů na zemi. Léčivé účinky má zejména extrakt z listů, ale ve východní medicíně se používají i semena.

Účinky v tradiční alternativní medicíně: působí na cévy a podporuje krevní oběh, prokrvení hlavy a končetin, působí proti bolestem hlavy, proti kornatění tepen, působí proti demenci, snižuje krevní tlak, podporuje paměť a koncentraci, působí proti závratím.

Co se v Ginkgu nachází:

Obsahuje flavonoidy, které zvyšují odolnosti kapilár, snižuje riziko krevních sraženin. Tento účinek ginkgo biloba se využívá u všech forem žilní nedostatečnosti (těžké nohy, hemeroidy, křečové žíly), a zejména na mikro-cirkulaci: poruchy paměti a koncentrace.

Zdravotní účinky

Ginkgo se používá zejména pro tyto léčebné účinky a u těchto zdravotních obtíží:

Zhoršení mentálních schopností, Alzheimerova nemoc a demence, věkem podmíněné poruchy paměti, makulární degenerace, porucha sexuálních funkcí, podpora krevního oběhu a prokrvení, bolesti hlavy, zlepšení koncentrace, závratě. Ve 2 studiích zastavilo Ginkgo průběh vitiliga.

  • Paměť, koncentrace - Ginkgo má tzv. nootropní vlastnosti, zlepšuje metabolismus nervových buněk, a tím paměť a soustředění. V některých studiích bylo prokázáno zlepšení poznávacích a paměťových schopností u zdravých jedinců nad 60 let. V jednom průzkumu se dokonce zlepšila pozornost již za 2,5 hodiny po užití.
  • Závratě - v některých studiích se prokázal účinek Ginkga proti závratím.
  • Demence - prevence a léčba demence, zejména Alzheimerovy, nebyla průkazně potvrzena, při vyšších dávkách 240mg se účinek projevil u lehké až středně těžké demence.
  • Antioxidant - Ginkgo je silným antioxidantem v působení proti volným radikálům.
  • Prokrvení a krevní oběh -  Ginkgo zvyšuje prokrvení rukou a nohou, tkání a orgánů a snižuje zvýšenou krevní srážlivost, snižuje riziko infarktů a mrtvic. V některých případech i pozitivně působí u tinnitu

Složení: Ginkgo biloba, bio extrakt 15ml / 1 ampuli

Dávkování: 1 ampule za den během oběda se sklenicí vody.

Balení: 20 ampulí

Další informace: Bio extrakt bez pesticidů a umělých hnojiv v souladu s ekologickým zemědělstvím. Extrakty v tekutém stavu uchovávají všechny složky v rostlině a její účinnost.

Upozornění

Ginkgo není vhodné užívat v těhotenství, u osob užívající antidepresiva a léky na snížení krevní srážlivosti.


Značka: Ecce Vita s.r.o., Nad Závěrkou 3434/7, Břevnov (Praha 6), 169 00 Praha. IČO: 26491486, DIČ: CZ26491486

Měrná cena: 100ml/106,33 Kč

Nejprodávanější

Lapač snů RATTAN, Namasté

Koupit

ACHÁT barvený troml

Koupit

ACHÁT BOTSWANA náramek sekaný

Koupit

Panenka strachu klíčenka

Koupit

Akční zboží

ACHÁT barvený troml

Koupit

Tulsi se zeleným čajem a ašvagandou BIO 25 sáčků EV

Koupit

ACHÁT BOTSWANA náramek sekaný

Koupit