Košík:

Znáte někoho, komu by se tento produkt hodil?
Pošlete mu vzkaz!

LIVLON-N 120 tbl.

Cena s DPH: 190 Kč

K regeneraci jater, na správné trávení, při žloutence, na chudokrevnost, proti zácpě

Livlon napomáhá regeneraci jaterních buněk a chrání jaterní parenchym. Jeho antiperoxidová a imunomodulační činnost pomáhá nápravě funkcí jaterních buněk poškozených žloutenkou. Livlon stimuluje produkci enzymů a napomáhá řádnému trávení a vstřebávání potravy. Přípravek proti chudokrevnosti, příznivě ovlivňuje fyziologickou funkci jater a sleziny, zlepšuje chuť k jídlu, působí proti zácpě.

Složení:

  • Měkýn latnatý (Andrographis paniculata): celá rostlina má léčivé vlastnosti a její odvar je silně nahořklý. Používá se k léčbě žaludečních potíží, zánětu žlučníku, při horečkách a jako tonikum. Stimulací jaterních buněk podporuje chuť k jídlu.
  • Eklipta bílá (Eclipta alba): tato rostlina se hojně vyskytuje po celé Indii, obzvláště pak v Himalájích. Používá se k alternativní terapii zánětu žlučníku a jako jaterní tonikum. Stimuluje tvorbu enzymů.
  • Koželusk purpurový (Tephrosia purpurea): roste po celé Indii. Používá se při léčbě horečky, zánětu žlučníku a jako deobstruens. Jeho vyživovací schopnosti pomáhají proti těžkým horečkám, zvětšení jater a sleziny.
  • Smuteň hořká (Pfyllanthus amarus): jedná se o trvalku rostoucí ve střední a jižní Indii, velmi účinnou při léčbě žloutenky. Přímou stimulací působí na jaterní parenchym a napomáhá regeneraci jaterních buněk.

Dávkování: 1-2 tablety 2 x za den, základní kúra 2 – 3 měsíce

Obsah: 120 tablet

Upozornění: Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy

Měrná cena: 100g/294,57 Kč

Hmotnost balení netto: 64,50 g


Dodavatel/výrobce: Imis

Značka: Day Spa shop s.r.o., Cejl 107, 602 00 Brno, IČ: 27754626, DIČ: CZ27754626

Měrná cena: 100g/294,57 Kč

Nejprodávanější

ACHÁT barvený troml

Koupit

Panenka strachu klíčenka

Koupit

Akční zboží

ACHÁT barvený troml

Koupit

Tulsi se zeleným čajem a ašvagandou BIO 25 sáčků EV

Koupit