Košík:

REJUNOVA 120 tbl.

Znáte někoho, komu by se tento produkt hodil?
Pošlete mu vzkaz!

REJUNOVA 120 tbl.

Cena s DPH: 399 Kč

Ájurvédský bylinný přípravek pro muže, podporuje potenci

Impotence je velmi citlivý problém. Doslovný význam slova "impotence" mluví sám za sebe - nedostatek síly nebo moci, naprostá neschopnost a slabost, zkrátka bezmocnost. Impotence neblaze působí na celou mužskou osobnost tím, že mu bere jeho sebeúctu, energii a potěšení ze sexu. 
Impotence znamená úplnou neschopnost nebo obtíž dovršit kopulační činnost kvůli nedostatku sexuální touhy a nebo ejakulační neschopnosti anebo poruchám erekce. 
Třebaže skutečný rozsah erekčních poruch není znám, podle mnohých studií trpí tímto problémem 7% až 8% mužů a statistiky ukazují na stále rostoucí počet těchto případů. Příčiny je možné hledat v narůstajícím stresu, nesprávné stravě a stravovacích návycích, zvýšené konzumaci alkoholu a kouření. 
Z psychologického hlediska se na erekci podílí sympatický vaskulární mechanismus, sympatický inhibiční mechanismus a somatický svalový mechanismus. Také léky jako jsou antidepresiva, antihypertonika, tiazidní diuretika, antipsychotika, barbituráty a antiandrogeny mohou způsobit impotenci.

K výše zmíněnému výčtu všech existujících afrodiziakálních produktů i s jejich omezeními přiřazujeme námi vytvořený rostlinný přípravek nazvaný Rejunova. Rejunova je účinným a zároveň bezpečným přípravkem, který poskytuje uživateli dokonalé a ničím nerušené uspokojení.

Rejunova má omlazující účinky, které zvyšují libido a zlepšují celkovou sexuální výkonnost. Rejunova postrádá jakékoli toxické látky a může se bez obav používat po dlouhou dobu.

Rejunova je nehormonálním prostředkem, který působí zároveň na vyšší i nižší sexuální centra. Působením na vyšší centra jako je hypotalamus a limbický systém dochází ke zvýšení libida. Při působení na nižší centra se zase zlepšuje erekce. Její antistresové adaptogenní vlastnosti napomáhají zmírnit úzkosti spojené s impotencí. Rejunova zlepšuje také cirkulaci krve v kavernózním svalstvu a udržuje tím erekci po dobu koitu.

Bezpečnost i afrodiziakální účinky Rejunovy prokázaly výsledky testů prováděných na dobrovolnících z řad mužů. Tyto klinické studie, které měly prověřit afrodiziakální účinky Rejunovy, byly uskutečněny na pacientech se sexuálními poruchami. Během tohoto výzkumu dostávali pacienti třikrát denně po jedné tabletě. A výsledky, jak pacienti uvedli, ke zvýšení jejich sexuální touhy a prodloužení erekce završené ejakulací. Také se zlepšila kvalita jejich semene.

Rejunovu mohou bez obav používat všichni zdraví muži kteréhokoli věku ke zvýšení sexuální touhy a dosažení dokonalého uspokojení prodloužením koitu.

Informace o důležitých složkách přípravku:

 • Myristica fragrans (muškátovník vonný): 
  Rostlina se přirozeně vyskytuje na Molukách. Má afrodiziakální účinky a používá se ke zklidnění nervů. Také se používá proti zánětům močového měchýře a močových cest
 • Withania somnifera (vitánie snodárná):
  Farmakologická činnost kořenů je spojená s přítomností různých alkaloidů a withanaloidů. Používá se při terapii různých zánětů a jako adaptogenní látka
 • Vetiveria zizanioides (vetiverie ovsuchovitá): 
  Tato rostlina je vIndii známá již od starověku. Odvar z jejích listů se používá jako diaforetikum. Tento chladivý a antibakteriální nápoj je také považován za stimulans

Složení:

 • Withania somnifera 26.6 mg
 • Myristica fragrans (fruit), muškátovník vonný ("oříšek") 13.3 mg
 • Myristica fragrans (aril), muškátovník vonný ("květ") 13.3 mg
 • Zingiber officinale, zázvor obecný 14.0 mg
 • Vetiveria zizanioides, vetiverie ovsuchovitá 13.9 mg
 • Capsicum annuum, paprika roční 13.9 mg
 • Carum carvi, kmín kořenný 14.0 mg

Dávkování: 1-2 tablety 2x za den, základní kůra 2 – 3 měsíce.

Upozornění: Není určeno pro děti, nevhodné pro těhotné ženy. 
Nedoporučuje pacientům s vysokým krevním tlakem, pokročilou arteriosklerózou, chronickým onemocněním ledvin a srdečními potížemi.

Balení: 120 tablet

Čistá hmotnost: 13,08 g


Dodavatel/výrobce: Imis

Značka: Day Spa shop s.r.o., Cejl 107, 602 00 Brno, IČ: 27754626, DIČ: CZ27754626

Měrná cena: 100g/2285,00 Kč

Znáte někoho, komu by se tento produkt hodil?
Pošlete mu vzkaz!

Nejprodávanější

Lapač snů RATTAN, Namasté

Koupit

ACHÁT barvený troml

Koupit

ACHÁT BOTSWANA náramek sekaný

Koupit

Panenka strachu klíčenka

Koupit

Akční zboží

ACHÁT barvený troml

Koupit

Tulsi se zeleným čajem a ašvagandou BIO 25 sáčků EV

Koupit

ACHÁT BOTSWANA náramek sekaný

Koupit