Košík:

Znáte někoho, komu by se tento produkt hodil?
Pošlete mu vzkaz!

REJUNOVA 120 tbl.

Cena s DPH: 399 Kč

Ájurvédský bylinný přípravek pro muže, podporuje potenci

Impotence je velmi citlivý problém. Doslovný význam slova "impotence" mluví sám za sebe - nedostatek síly nebo moci, naprostá neschopnost a slabost, zkrátka bezmocnost. Impotence neblaze působí na celou mužskou osobnost tím, že mu bere jeho sebeúctu, energii a potěšení ze sexu. 
Impotence znamená úplnou neschopnost nebo obtíž dovršit kopulační činnost kvůli nedostatku sexuální touhy a nebo ejakulační neschopnosti anebo poruchám erekce. 
Třebaže skutečný rozsah erekčních poruch není znám, podle mnohých studií trpí tímto problémem 7% až 8% mužů a statistiky ukazují na stále rostoucí počet těchto případů. Příčiny je možné hledat v narůstajícím stresu, nesprávné stravě a stravovacích návycích, zvýšené konzumaci alkoholu a kouření. 
Z psychologického hlediska se na erekci podílí sympatický vaskulární mechanismus, sympatický inhibiční mechanismus a somatický svalový mechanismus. Také léky jako jsou antidepresiva, antihypertonika, tiazidní diuretika, antipsychotika, barbituráty a antiandrogeny mohou způsobit impotenci.

K výše zmíněnému výčtu všech existujících afrodiziakálních produktů i s jejich omezeními přiřazujeme námi vytvořený rostlinný přípravek nazvaný Rejunova. Rejunova je účinným a zároveň bezpečným přípravkem, který poskytuje uživateli dokonalé a ničím nerušené uspokojení.

Rejunova má omlazující účinky, které zvyšují libido a zlepšují celkovou sexuální výkonnost. Rejunova postrádá jakékoli toxické látky a může se bez obav používat po dlouhou dobu.

Rejunova je nehormonálním prostředkem, který působí zároveň na vyšší i nižší sexuální centra. Působením na vyšší centra jako je hypotalamus a limbický systém dochází ke zvýšení libida. Při působení na nižší centra se zase zlepšuje erekce. Její antistresové adaptogenní vlastnosti napomáhají zmírnit úzkosti spojené s impotencí. Rejunova zlepšuje také cirkulaci krve v kavernózním svalstvu a udržuje tím erekci po dobu koitu.

Bezpečnost i afrodiziakální účinky Rejunovy prokázaly výsledky testů prováděných na dobrovolnících z řad mužů. Tyto klinické studie, které měly prověřit afrodiziakální účinky Rejunovy, byly uskutečněny na pacientech se sexuálními poruchami. Během tohoto výzkumu dostávali pacienti třikrát denně po jedné tabletě. A výsledky, jak pacienti uvedli, ke zvýšení jejich sexuální touhy a prodloužení erekce završené ejakulací. Také se zlepšila kvalita jejich semene.

Rejunovu mohou bez obav používat všichni zdraví muži kteréhokoli věku ke zvýšení sexuální touhy a dosažení dokonalého uspokojení prodloužením koitu.

Informace o důležitých složkách přípravku:

 • Myristica fragrans (muškátovník vonný): 
  Rostlina se přirozeně vyskytuje na Molukách. Má afrodiziakální účinky a používá se ke zklidnění nervů. Také se používá proti zánětům močového měchýře a močových cest
 • Withania somnifera (vitánie snodárná):
  Farmakologická činnost kořenů je spojená s přítomností různých alkaloidů a withanaloidů. Používá se při terapii různých zánětů a jako adaptogenní látka
 • Vetiveria zizanioides (vetiverie ovsuchovitá): 
  Tato rostlina je vIndii známá již od starověku. Odvar z jejích listů se používá jako diaforetikum. Tento chladivý a antibakteriální nápoj je také považován za stimulans

Složení:

 • Withania somnifera 26.6 mg
 • Myristica fragrans (fruit), muškátovník vonný ("oříšek") 13.3 mg
 • Myristica fragrans (aril), muškátovník vonný ("květ") 13.3 mg
 • Zingiber officinale, zázvor obecný 14.0 mg
 • Vetiveria zizanioides, vetiverie ovsuchovitá 13.9 mg
 • Capsicum annuum, paprika roční 13.9 mg
 • Carum carvi, kmín kořenný 14.0 mg

Dávkování: 1-2 tablety 2x za den, základní kůra 2 – 3 měsíce.

Upozornění: Není určeno pro děti, nevhodné pro těhotné ženy. 
Nedoporučuje pacientům s vysokým krevním tlakem, pokročilou arteriosklerózou, chronickým onemocněním ledvin a srdečními potížemi.

Balení: 120 tablet

Čistá hmotnost: 13,08 g


Dodavatel/výrobce: Imis

Značka: Day Spa shop s.r.o., Cejl 107, 602 00 Brno, IČ: 27754626, DIČ: CZ27754626

Měrná cena: 100g/2285,00 Kč

Nejprodávanější

ACHÁT barvený troml

Koupit

Panenka strachu klíčenka

Koupit

Akční zboží

ACHÁT barvený troml

Koupit

Tulsi se zeleným čajem a ašvagandou BIO 25 sáčků EV

Koupit