Ubytování v hotelu Bona Serva

Hotel Bona Serva nabízí ubytování ve třech typech pokojů:

Jednolůžkový pokoj představuje útulné ubytování, které je vhodné pro obdivovatele památek i zaměstnance na služební cestě. Vybavení pokoje zahrnuje satelitní televizi, telefon a připojení k internetu prostřednictvím Wi-Fi. Součástí pokoje je sociální zařízení, které čítá sprchový kout a toaletu.

Dvoulůžkových pokojů je k dispozici celkem sedm. Tyto pokoje jsou ideální například pro páry, které jistě potěší krásný výhled na Petřín či park Vítkov. Dále jsou vhodné také pro rodinu s dítětem, protože v nich kromě dvou postelí najdete také přistýlku. Vybavení pokoje zahrnuje satelitní televizi, telefon, vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem a toaletou nebo připojení k internetu přes Wi-Fi zdarma. Do dvoulůžkových pokojů je dovoleno brát domácí mazlíčky.

Pronajmout si můžete také apartmán, jehož součástí je kromě dvou ložnic také obývací pokoj se satelitní televizí, prostorná koupelna s vanou a toaletou, telefon a internetové připojení přes Wi-Fi. I do apartmánu si s sebou můžete vzít domácí mazlíčky. Apartmán je určený především pro početnější skupiny, neboť kromě tří postelí obsahuje také dvě přistýlky.

Ubytované potěší snídaně ve formě švédských stolů, firmy ocení konferenční místnost

Hotel Bona Serva neposkytuje pouze ubytování. V hotelových prostorách se nachází také plně vybavená a prostorná konferenční místnost, která je ideální pro pořádání školení, konferencí nebo firemních večírků.

Pokud se ubytujete v hotelu Bona Serva, ráno na vás bude čekat snídaně podávaná ve formě švédských stolů. Snídaně je zahrnuta v ceně ubytování.