JoTa, s.r.o.

Mobilní HOSPODA Jaroslav Bednář

Nové Syrovice 148, 67541 Nové Syrovice
777850529
Provoz a pronájem mobilní hospody.

David Kolář Bowling-bar-restaurant Ždírec

Žďárská 622, 582 63 Ždírec nad Doubravou
+420 776 222 039
Chcete si zahrát bowling, pochutnat si na dobrém jídle nebo jen tak posedět s přáteli? Na okraji Ždírce nad Doubravou naleznete bowling bar, který je v provozu od roku 2010. Pyšní se velkými vnitřními prostory, venkovním posezením na terase, a především dvěma bowlingovým drahami kvalitní německé výroby. Bowling Ždírec nad Doubravou Bowling je ideální zábavou během rodinných či firemních oslav, večírků, třídních srazů či setkání s přáteli a rodinou. Ve velkém vnitřním prostoru se pohodlně usadíte, využijete pestré nabídky baru a zahrajete si bowling na 2 drahách německé výroby. Správnou atmosféru vytváří také UV světlo, kterým je prostor bowling baru Ždírec nad Doubravou nasvícen. Bowlingové dráhy jsou od restaurace stavebně odděleny prosklenou stěnou. Pokud si budete chtít se známými jen popovídat, nic vás při tom nebude rušit. Optimální počet hráčů na jedné dráze jsou 4, pokud vás bude víc, zarezervujte si obě dráhy. Speciality italské kuchyně a další pokrmy Bowling Ždírec nad Doubravou vás zve k posezení nad šálkem kávy Lavazza, sklenicí piva Černá hora či Rychtář nebo sklenkou vína z vinného lístku vinařství Buchtovi. Na své si přijdou především milovníci italské kuchyně, pro které bowling bar Ždírec nad Doubravou připraví jednu z mnoha druhé pravé italské pizzy. Vychutnejte si také originální risotto, připravené ze speciálního druhu rýže Arborio. Lokalita Žďárských vrchů a Železných hor láká k návštěvě také turisty, kteří mohou využít služeb levného ubytování v bowling baru Ždírec nad Doubravou.

Pizzerie Janeba – Police nad Metují

Kostelní 11, 549 54 Police nad Metují
+420 775 508 056
Pizzerie Janeba v Polici nad Metují je restaurace nabízející širokou nabídku výborných jídel, které potěší zejména milovníky italské gastronomie. Pizza, těstoviny, rizota, saláty i maso Voňavé tenké křupavé těsto, kvalitní ingredience – rajčata, bazalka, parmská šunka či mozzarella… Také se vám sbíhají sliny, byť jen při pomyšlení na pravou italskou pizzu? Avšak i milovníci masa, salátů, rozmanitých druhů těstovin a rizota si přijdou v naší restauraci na své. U nás jsou suroviny vždy čerstvé a zpracované podle tradičních italských receptur. Nabízíme také jídla pro malé hosty. Sladká tečka v podobě dezertu je rovněž samozřejmostí. Kompletní nabídku našich dobrot naleznete v přehledně zpracovaném jídelníčku na našich webových stránkách. Příjemné prostředí a milý personál Naše restaurace se nachází v samém centru Police nad Metují, na ulici Kostelní 11 u náměstí. Rekonstrukcí historické budovy jsme pro naše hosty vytvořili příjemné posezení v moderním, útulném a prosvětleném interiéru. Naše milá obsluha se postará, aby se vám u nás maximálně líbilo a byli jste spokojeni. Otevírací doba Pondělí: 14:00 - 22:00 Úterý: 11:00 - 22:00 Středa: 11:00 - 22:00 Čtvrtek: 11:00 - 22:00 Pátek: 11:00 - 23:00 Sobota: 11:00 - 23:00 Neděle: 11:00 - 20:00 Rezervace míst přijímáme na emailu: info@pizzerie-janeba.cz nebo na tel: 775 50 80 56. Jídlo Vám zabalíme i s sebou. Pizzerie Janeba – Police nad Metují se těší na vaši návštěvu a přeje dobrou chuť!
Kavárna Nahoře a Restaurace Dole Praha 6 Kavárna Nahoře a Restaurace Dole zaujmou nejen zvláštním názvem. Oba podniky vás strhnou především kouzelným prostředím a bohatou nabídkou výborného jídla, chutné kávy a kvalitních vín. Nahoře a dole najdete v ulici na Hutích Praha 6, asi minutu od zastávky metra Dejvická. V designovém prostředí restaurace můžete také uspořádat soukromou oslavu.

Pracujete na počítači? Chraňte si zrak před modrým světlem

ja mam na to zapnutu taku ochranu na monitore a na ociach mam ochranu s barner okuliarmi cez milicastore a su ...

Pracujete na počítači? Chraňte si zrak před modrým světlem

ja mam na to zapnutu taku ochranu na monitore a na ociach mam ochranu s barner okuliarmi cez milicastore a su ...

ACHÁT BOTSWANA náramek sekaný

Náramek  ze sekaných kousků achátu Botswana, navlečených na…
Cena:
49

ACHÁT barvený troml

Každý kámen je originál, v některých detailech se může od…
Cena:
39