Z A P O S, družstvo invalidů ZAPOS KNIHAŘSTVÍ

VS Tisk: tiskárna zřizovaná Vězeňskou službou ČR, Praha-Pankrác

Soudní 1672/1, 140 00 Praha 4
+420 778 487 334
Tiskárna VS Tisk působí na trhu již od 70. let, kdy byla zřízena Vězeňskou službou ČR. Působí v rámci resortu Ministerstva spravedlnosti a v oboru malonákladového ofsetového tisku patří mezi uznávané subjekty. V tiskárně VS Tisk pracují odsouzení ve výkonu trestu odnětí svobody pod dohledem zkušených zaměstnanců. Tiskárna klade důraz na průběžnou kontrolu tak, aby byla dodržena požadovaná kvalita práce. Tiskárna VS Tisk je součástí státního zařízení a je provozována na zásadách samofinancování. Máte-li zájem o tisk za výhodnou cenu, firma VS Tisk je dobrou volbou. Tisk letáků, plakátů i časopisů Tiskárna se sídlem v městské části Praha-Pankrác se specializuje na malonákladový ofsetový tisk letáků, plakátů, časopisů, brožur a dalších materiálů. Tiskárna vyrobí ve vlastní produkci běžný merkantil, vázané knihy a připraví CTP tiskové desky včetně elektronické montáže tiskového archu. Tisk letáků, časopisů a dalších dokumentů provede na kvalitním dvou nebo čtyřbarvovém tiskovém stroji, a to až do velikosti formátu A2+. Grafické práce Součástí tiskárny VS Tisk Praha-Pankrác je i grafické studio, které je připraveno realizovat i náročné požadavky zákazníků. Studio zpracuje předlohy podle dodaných podkladů, v případě zájmu vytvoří zcela nový návrh. Firma navrhuje také loga a další reklamní materiály pro firmy. V případě zájmu o grafické služby tiskárny vyplňte nezávaznou poptávku, kterou naleznete na webu firmy. Dokončovací práce Tiskárna VS Tisk se zaměřuje také na zajišťování nejrůznějších dokončovacích prací. Patří mezi ně například slepování a sváření papírových či plastových produktů, kompletování reklamních balíčků, vylepování velkoplošných samolepek, vrtání a rýhování papíru či kompletace součástek elektronického průmyslu.

Reklamní agentura Dessi: přímý výrobce reklamy, Praha 4

Petra Rezka 10, 140 00 Praha 4
+420 739 081 884
Přemýšlíte nad způsobem zviditelnění své firmy a propagace pomocí nejrůznějších reklamních formátů? Reklamní agentura Dessi se sídlem v městské části Praha 4 je přímým výrobce reklamy a zprostředkovatelem propagačních služeb. Reklamní agentura provádí velkoplošný malonákladový tisk, vyrábí reklamní cedule, firemní štíty, polepy aut, reklamní plachty, samolepky, letáky, vizitky a další reklamní předměty. Od grafických návrhů po výrobu reklamních předmětů Reklamní agentura Dessi zajišťuje celou řadu služeb v oblasti reklamy a propagace. Postará se o kompletní výrobu reklamy včetně grafických návrhů. Firma spolupracuje se zkušenými grafiky, díky kterými vytvoří grafickou podobu reklamy přesně podle přání a požadavků zákazníka. Firma v neposlední řadě vyrábí také světelné reklamy, 3D nápisy z polystyrénu a jiných materiálů, gravírování. Kromě výše vyjmenovaných služeb se zabývá i malováním portrétů nebo jakéhokoliv obrazu na přání. Další služby reklamní agentury Máte konkrétní představu o tom, jak by vaše reklama měla vypadat? Obraťte se na reklamní agenturu Dessi v části Praha 4.

Deník KNIHY: internetový deník pro orientaci na knižním trhu

Litevská 1174/8, 100 00 Vršovice, 100 00 Praha 10
+420 728 106 471
Dokonalý přehled o knižním trhu  Internetový Deník KNIHY přináší již od roku 1991 informace o knižních novinkách všech žánrů a o dění v knižní kultuře v ČR i zahraničí. Kromě denně aktualizovaných informací o knižním trhu a nově vydaných titulech pokračuje i ve vydávání Týdeníku KNIHY, který si můžete objednat ve formě odběru e-mailem.
Společnost DTP centrum se sídlem ve městě Svitavy provozuje profesionální grafické studio. Zaměřuje se na výrobu reklamních materiálů, specializuje se na digitální a ofsetový tisk. Své služby nabízí koncovým zákazníkům i firmám, se kterými dlouhodobě spolupracuje. Kromě samotného digitálního tisku, ofsetového tisku a další výroby reklamních materiálů poskytuje i komplexní přípravu dle zadání. Digitální a ofsetový tisk ve vysoké kvalitě Hledáte ve městě Svitavy profesionální grafické studio, které se postará o zhotovení reklamních materiálů a tisk na nejvyšší možné úrovni za přijatelnou cenu? Navštivte DTP centrum, které zajistí digitální a ofsetový tisk. Postará se o tisk letáků, novin, prospektů, katalogů a dalších materiálů. Dále provádí kopírování, skenování a další související služby. Příprava a návrh podkladů pro tisk DTP centrum je připraveno zajistit digitální i ofsetový tisk na základě předem připravených podkladů dodaných zákazníkem. Grafické studio však nabízí i kompletní přípravu a návrh dle konkrétního zadání zákazníka. Firma se postará o zpracování grafického návrhu, sazbu textu a komplexní přípravu pro následný tisk. Veškeré kroky konzultuje se svými zákazníky a představí jim několik variant grafického návrhu. Jakmile budou reklamní materiály zhotovené dle představ a požadavků klienta, postará se DTP centrum Svitavy o následný tisk a kompletaci. To vše v nejvyšší kvalitě a v krátkých dodacích lhůtách. Výroba razítek a dalších reklamních materiálů Kromě digitálního tisku a ofsetu se grafické studio DTP centrum zaměřuje i na výrobu dalších reklamních předmětů. Zajišťuje výrobu razítek na míru, provádí také profesionální laserové gravírování do různých materiálů. K dispozici má vlastní zařízení na osvit desek CTP.

Pracujete na počítači? Chraňte si zrak před modrým světlem

ja mam na to zapnutu taku ochranu na monitore a na ociach mam ochranu s barner okuliarmi cez milicastore a su ...

Pracujete na počítači? Chraňte si zrak před modrým světlem

ja mam na to zapnutu taku ochranu na monitore a na ociach mam ochranu s barner okuliarmi cez milicastore a su ...

ACHÁT barvený troml

Každý kámen je originál, v některých detailech se může od…
Cena:
39

ACHÁT BOTSWANA náramek sekaný

Náramek  ze sekaných kousků achátu Botswana, navlečených na…
Cena:
49