Hektické životní tempo počátku třetího tisíciletí klade zvýšené nároky na všechny z nás. Pokud se cítíte unaveni a potřebujete regeneraci, odpočinek a úlevu od stresu, pak si nemusíte brát volno v práci a kupovat pobyt v lázních. Dokonalou oázu, poskytující únik od starostí všedních dnů, úlevu od tělesné únavy a pomoc při vašich zdravotních obtížích, najdete v příjemném prostředí masážního studia Relax

Masáže Brno - uvolnění těla, duše i mysli

Jmenuji se Světlana a práce masérky je pro mne posláním. Ráda pomáhám lidem od jejich problémů a přináším jim úlevu nejen na těle, ale i na duši. Nejdůležitější je pro mne spokojenost zákazníků a pocit, že jim kromě relaxace mohu nabídnout i něco navíc a tím je předání pozitivní energie. Přijďte si ke mně odpočinout od stresu, shonu a starostí, zbavte se v mém masážním studiu nejen únavy, ale i špatné nálady. Ráda vám s tím vším pomohu.

V příjemném prostředí s relaxační hudbou vám nabídnu kromě klasických masáží také specializované techniky, často vycházející z léčebných procedur, jejichž účinnost je prověřena staletími. Jsou zacílené na detoxikaci organismu i posílení životní energie a je dobré je absolvovat nejen tehdy, když už vás zdravotní potíže trápí, ale využít je včas také jako prevenci. Dokážou pro vaše zdraví udělat mnohem více, než chemické prostředky moderní medicíny.

Detoxikační medová masáž

V této unikátní technice je využíváno mimořádných účinků medu, který se používá v lidovém léčitelství už po staletí. Dokáže očistit organismus od všech nashromážděných toxinů. Detoxikační medová masáž také stimuluje přes reflexní body činnost jednotlivých orgánů těla a navodí tak stav celkové relaxace a regenerace. Bonusem navíc je krásně vláčná pokožka.

Havajská masáž Lomi Lomi

Lomi Lomi se považuje za perlu mezi masážemi. Speciální technika připomíná taneční pohyby a dokáže udělat s vaším tělem opravdu mimořádné věci. Vyladí energetické toky v těle, napomůže vyplavení toxinů a odstraní blokády na fyzické i psychické úrovni. Na Havaji byla odpradávna považována za posvátný rituál.

Breussova masáž

Bolesti zad a potíže s ploténkami a páteří umí pořádně potrápit a znepříjemnit život. Breussova masáž je speciální masážní technika, která dokáže mnohé z těchto stavů šetrnou metodou napravit a vrátit vám radost ze života. Tuto proceduru, při které se jemně masíruje páteř, doprovází vůně třezalkového oleje, který k ní neodmyslitelně patří.

Ájurvédská masáž

Unikátní masážní technika vychází z indické filozofie staré přes pět tisíc let. Je léčebným obřadem, který tělo harmonizuje, očišťuje a zbavuje všech blokád. Respektuje přitom individuální potřeby každého člověka, a tak je takzvaně „ušita na míru“ každému klientovi podle toho, co v danou chvíli potřebuje. Považuje se i za velmi účinnou metodu k oddálení stárnutí.

Po absolvování kterékoliv z masáží pocítíte změnu a nebude to pouze odstraněním únavy. Vaše tělo bude vyladěno, obnoví se energie, nastartují se samoléčebné procesy. Pozitivně naladěna bude i vaše mysl. Pokud potřebujete poradit, cokoliv vysvětlit nebo zjistit podrobnosti, neváhejte se na mne obrátit. Ráda odpovím na všechny vaše dotazy.

Těším se na vaši návštěvu!