15578776_710327085791206_4183629929757958671_nO Havaji se říká, že je rájem na zemi, a kdo tyto kouzelné ostrovy navštíví, nikdy na tuto zkušenost nezapomene. A to nejen kvůli krásám přírody, ale také díky zdejším obyvatelům. Jsou přátelští a zvláštním způsobem moudří. Jejich přístup k životu je zcela jiný, než jak jej známe my. Vychází totiž z tradiční havajské filozofie „Huna“, založené na harmonii a předávání lásky, která má také léčivé účinky.

V ní má základ i speciální léčebná havajská masáž Lomi Lomi, která bývá označována také názvem „milující ruce“.

 

Lomi Lomi - královna mezi masážemi

Havajská masáž Lomi Lomi využívá prvky tamního ostrovního lidového tance a má speciální techniku i způsob provedení. Během masírování se používají nejen ruce, ale i předloktí. Spojením s typickými rytmickými pohyby má tento druh masáže vynikající účinky. Odstraňuje psychickou i fyzickou únavu, napětí, stres i bolest a navozuje pocity klidu, štěstí a pohody. Doporučuje se při bolestech pohybového aparátu, pocitu ztuhlosti svalů a kloubů, přepracovanosti, nervozitě a pocitu vnitřního napětí. Havajská masáž Lomi Lomi rovněž stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, což napomáhá detoxikaci a zvyšování imunity. Nezanedbatelným účinkem této královny mezi masážemi je také odstranění nejrůznějších blokád nejen fyzických, ale i energetických. Ty jsou mnohdy vyvolány psychickými trápeními a stresy.

Jakmile se díky masáži Lomi Lomi proudění energií obnoví, zmizí nejen bolesti těla, ale i duše. Na Havajských ostrovech je praktikována odedávna. Dříve bývala významným, posvátným rituálem a trvala i několik dnů.

Havajská masáž Lomi Lomi vás uvolní a zároveň nabije spoustou energie. Masíruje se při ní celé tělo, hlavně záda. Zkrátka nepřijdou ani nohy, ruce, krk nebo ramena. Užitím měkkých, plynulých a přitom hlubokých doteků se masáž Lomi Lomi dá přirovnat k uvolňujícímu působení mořských vln. V jednom okamžiku jsou masírovány dvě odlišné partie, čímž dochází k vyrovnanému proudění energie v těle a harmonizaci. Klient doslova cítí, jak z jeho těla odplouvá únava, ztuhlost, napětí i negativní myšlenky a jak ho zalévá uvolnění, energie a pocit klidu a vyrovnanosti. Příjemné pocity podtrhne rovněž použití aromatických esenciálních olejů a relaxační hudba.

Masáže Brno za skvělou cenu

Masážní studio Relax nabízí kromě řady jiných procedur i Lomi Lomi masáže. Brno sice není Havaj, ale nechat se hýčkat uměním, které z tohoto nádherného koutu naší planety pochází, můžete i v moravské metropoli z rukou příjemné a zkušené masérky. Pro objednání volejte na +420 773 079 827.